Suwnice, dźwignice, wciągniki - sprzedaż, dostawa, montaż, serwis, naprawy i remonty

 

Suwnice

Firma oferuje suwnice przemysłowe wyposażone w sprzęt transportujący. Urządzenia przeznaczone są dla różnego rodzaju podnoszeń przemysłowych. W zależności od Państwa potrzeb oferujemy suwnice: automatyczne, magnesowe, chwytakowe oraz tandemowe. Współpracując ze specjalistami z naszej firmy, znajdą Państwo dla siebie najlepsze rozwiązania w atrakcyjnej cenie i szybką dostawą (oferta obejmuje wszystkie etapy produkcji - projektowanie, wykonanie, dostawa, montaż, serwisowanie i konserwacja).

 

 

Wciągniki

Współpracując z największymi producentami wciągników w Europie, nasi specjaliści dostosują suwnicę oraz wciągnik do indywidualnych wymagań każdego użytkowania, biorąc pod uwagę specyfikę pracy. 

 

 

Żurawie

Firma KRAN-SUW oferuje żurawie stacjonarne, słupowe, wieżowe, specjalistyczne oraz inne dla zastosowań w wielu gałęziach przemysłu.

 

 

Elektromagnesy

Elektromagnesy do podnoszenia są używane do zbioru i przeładunku materiałów zbiorczych, hurtowych żelaznych takich jak załadunek płyt metalowych, złom różnego rodzaju, wióry metalowe i inne. Oferujemy szeroki zakres magnesów do podnoszenia materiałów różnej wielkości, ciężaru i udźwigu. Produkowane magnesy do podnoszenia są przeznaczone do trudnych prac przemysłowych, które wymagają dużej przenikalności magnetycznej oraz odlewów wysokiej jakości. Aby otrzymać dodatkowe informacje i dane techniczne, prosimy o kontakt.

 

 

Chwytaki

Firma KRAN-SUW również oferuję chwytaki do suwnic i żurawi różnych rodzajów. Oferta zawiera chwytaki hydrauliczne, elektrohydrauliczne, linowe i inne. Chwytaki są przeznaczone do przeładunku złomu i manipulacji takich materiałów jak piasek, węgiel żwir, drzewa itp.

 

Przejdź do: Zapytanie ofertowe

Zobacz galerię zdjęć naszych realizacji: Realizacje